Салата Туна

(1 клиентски отзив)

7.20 лв.

/картофи, моркови, царевица, печени чушки, млечен чеснов сос, риба тон, лимон/ 490гр.

Категория:

There are no reviews yet.

Be the first to review “Салата Туна”